Peter Larsson (KD)

Kontaktinformation

E-post:
peter.larsson@bastad.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-14 - 2022-10-14
Valnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Överförmyndare i samverkan Andre vice ordförande 2019-09-26 - 2022-12-31