Ingela Stefansson (S)

Kontaktinformation

Telefon:
0708-57 40 30 (mobil)

Postadress:
Jägaregatan 2 269 78 Torekov
(bostad)

E-post:
ingela.stefansson@bastad.se

Bild på Ingela Stefansson

Uppdrag (15 st)

OrganisationUppdragPeriod
Budgetberedningen Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Båstad Kommunhus AB, styrelse Vice ordförande 2021-04-01 - 2023-04-30
Kommunala ungdomsrådet Ordförande 2020-02-12 - 2022-12-31
Kommunassurans - ombud till bolagsstämma Ombud 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-14 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Förste vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Ombud och ersättare NSR Ersättare 2015-09-23 - 2023-04-30
Ombud Skånes Kommuner Ombud 2015-12-16 - 2022-12-31
Ombud till bolagsstämma NSVA Ersättare 2015-09-23 - 2023-04-30
Partigruppledare Gruppledare 2018-10-14 - 2022-10-14
Repr. till bolagsstämma med Båstadhem AB Ersättare 2015-07-13 - 2023-04-30
Stiftelsen Båstadtennis Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Suppleant till Sydvattens styrelse samt ombud till årsstämman med fullmakt att teckna aktier Ombud 2019-01-01 - 2022-12-31
Ägarombud vid bolagsstämmor i Ängelholm Helsingborg flygplats Holding AB Ombud 2020-09-01 - 2022-12-31