Joakim Gräbner (SD)

Kontaktinformation

E-post:
joakim.grabner@bastad.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-14 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-31 - 2022-12-31