Ingvar Bengtsson (S)

Kontaktinformation

E-post:
ingvar.bengtsson@bastad.se

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-14 - 2022-10-14
Ledamot och ersättare i kustvattenkommittén Ersättare 2020-01-29 - 2022-12-31
Miljö- och byggnadsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Stiftelsen John Wulffs donationsfond Ledamot 2015-01-01 - 2022-12-31
Valnämnden Ersättare 2021-03-25 - 2022-12-31