Ninni Markow (M)

Kontaktinformation

E-post:
ninni.markow@bastad.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Båstad Kommunhus AB, styrelse Ersättare 2021-04-01 - 2023-04-30
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Utbildningsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31